Bahar geldi geçti, çiçekler doğada kendilerine ayrılan yer için vazifesini üstlendi ve yaz aylarının da tüm temalar çiçekler üzerinden işlenmeye başlandı. Balkonlar, teraslar, bahçeler, salonlar, kıyafetler ve bir çok şey çiçek teması içinde barındırdı. İşte bunun en güzel durduğu yaz bahçesini andıran çiçeklerle kaplı balkonlar.

Yeşil Alan Oluşturun

Yeşil bir alana tatile gidemeyenler için en doğru çözüm olarak gözüküyor. Balkonlarda renk renk çiçekler görmemiz mümkün. Sizde balkonunuza farklı renklerde çiçekler yerleştirerek evinizin bu alanını yazın dinlenme köşesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Photo by User – Look for balcony design inspiration

 

Photo by SNAP HOME STUDIOS – Search balcony design ideas

Ahşap Mobilya Seçin

Yeşiller arasında huzur bulmak bitkilerin verdiği pozitif enerji ile kendinizi daha dinç ve mutlu hissetmek isteyenler balkonlarının farklı köşelerine farklı boyutlarda ki saksılı çiçekler kullanabilir istediği çiçeği seçerek balkonlarına renk katabilirler. Denize bakan balkonlarınız için yuvarlak ahşap mobilyadan masalar ideal olacaktır.

Photo by Estudio fotográfico Eduardo Antoraz – Search deck pictures

 

Rahatınıza düşkünseniz ve balkonunuz geniş bir alana sahip ise rahat koltuk ve kanepeler ile rahat yaz akşamları geçirmeniz çok olasıdır.

Photo by The Sweet Spot – More deck photos

 

Photo by NEVA Architecture Intérieure – Interior Design – Look for balcony design inspiration

Günlük yoğunluklar nedeniyle denize gidemiyor ve esmerleşmek istiyorsanız ve geniş bir balkona sahipseniz, balkonunuza koyacağınız minderli şezlonglar size büyük rahatlık sağlayacaktır. Aynı renk tonlarına ait masa ve sandalyeler ile sabah kahvaltılarınız da müthiş olacaktır.

Photo by IG Fotografie – Immobilienfotografie – Browse balcony ideas

 

Photo by HOME staging Bavaria – Discover balcony design ideas

 

Yaz ayları için balkon adeta bir oda görevini görmektedir. Balkonlarınızı karşılıklı iki berjer ve orta sehpa ile farklı bir balkon konseptine sahip olabilirsiniz.

Photo by Arco interiores – More balcony ideas

 

Photo by Constanza Subijana/HS DECOR – Search balcony pictures

 

Photo by Din Mægler – Look for balcony pictures

The post Yaz İçin Balkon Dekorasyonu first appeared on Dekor Ekranı.

Write A Comment